dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Siemianowice Śląskie Centrum

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

65 zł/m²144 m² 9 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurową 144m2 usytuowaną w nowoczesnym biurowcu na granicy z Katowicami w Siemianowicach Śląskich przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł76,18 m² 2 192,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy stanowiący odrębną własność, zlokalizowany na parterze 2 piętrowej kamienicy przy ul. Kopernika 7 w Siemianowicach Śląskich (równoległa do ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

235 000 zł68,38 m² 3 436,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Całe piętro kamienicy | Możliwość podziału na 2 mieszkania | Duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zajmująca całe piętro solidnej kamienicy w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie z potencjałem i wyobraźnią gratis! w centrum Siemianowic przy ul. Komuny Paryskiej. Masz wizję ? To mam dla niej idealne miejsce :) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

109 000 zł26,21 m² 4 158,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 26,21 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica (5,82 m kw.) Liczba pokoi: 1 Piętro/l.pięter: 3/3 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: piec kaflowy Ciepła woda: piecyk.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł33 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajdujące się na 1 piętrze 2-piętrowego budynku przy ulicy Kopernika w Siemianowicach Śląskich, składające się z 1 pokoju,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wichary nieruchomości - bezpieczeństwo transakcji , doświadczenie , wiedza i znajomość lokalnego rynku. Oferujemy do wynajmu 3-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Opis mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47,08 m² 4 226,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w centrum Siemianowic Śląskich przy ulicy Antoniego Szeflera 6. Nieruchomość wyróżnia się licznymi atutami, czyniąc ją.

Szczegóły ogłoszenia

43,98 zł/m²50,02 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gabinet lekarski lub usług beauty + parking! zadzwoń:   lub   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł653 m² 2 448,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Na sprzedaż kompleks budynków produkcyjno usługowych, oraz magazynowo -biurowych, znajdujących się w samym centrum Siemianowic Śląskich ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł34 m² 4 702,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 34 m , położonej na trzecim piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Kościuszki w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł360 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajmu magazyn o powierzchni 360m2 Konstrukcja stalowa Wysokość ok. 6,5m Posadzka betonowa Rozładunek z poziomu 0 2 bramy (wys. 4,25m i szer. 4m) Możliwość wjazdu Tira do wewnątrz Na.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wichary nieruchomości - bezpieczeństwo transakcji , doświadczenie , wiedza i znajomość lokalnego rynku. Oferujemy do wynajmu 1-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Opis mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

234 500 zł67,76 m² 3 460,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Siemianowicach Śląskich przy ulicy pck. Układ funkcjonalny: - salon z bezpośrednim wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 820 m² 543,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko w naszym biurze. 0% prowizji dla klienta Kupującego. Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę handlowo- usługową położoną przy ul. Olimpijskiej w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł42,78 m² 5 726,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł37,16 m² 5 059,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 37,16 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica, strych Liczba pokoi: 1 Piętro/l.pięter: 2/2 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: gazowe (piec dwufunkcyjny) Ciepła woda:.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²280 m² 16 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 280m2 usytuowany w nowoczesnym biurowcu na granicy z Katowicami w Siemianowicach Śląskich przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

781 500 zł521 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wichary nieruchomości - od ponad 20 lat na rynku - zaufanie, bezpieczeństwo transakcji, doświadczenie, znajomość rynku lokalnego , wiedza potwierdzona licencją wydaną w 2005 r. przez Ministra.

Szczegóły ogłoszenia

20,65 zł/m²31 m² 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wichary nieruchomości - bezpieczeństwo transakcji , doświadczenie , wiedza i znajomość lokalnego rynku. Oferujemy do wynajmu lokal na drugim piętrze kamienicy w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

355 000 zł60,90 m² 5 829,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Śródmieście na granicy z Bytkowem przy ul. Jedności. Mieszkanie(lokal stanowiący odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

199 650 zł42,16 m² 4 735,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

* kupując swoje pierwsze mieszkanie nie zapłacisz Podatku pcc 2% w tym przypadku będzie to oszczędność 4180 zł (potwierdź czy spełniasz warunki u agenta prowadzącego) Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł71,90 m² 4 102,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferuję na sprzedaż lub wynajem lokal usługowy o powierzchni 71.9 m2 zlokalizowany w Siemianowicach Śląskich przy ul. Okrężnej 19. Nieruchomość składa się z przestronnej sali.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł71,31 m² 3 702 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże 3 pokojowe mieszkanie w zadbanej i ocieplonej kamienicy. Do tego zamykane bramą podwórze z miejscami parkingowymi. Zachęcam do poznania szczegółów. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

5 960 zł596 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 060 m²

Do wynajęcia hala zlokalizowana w Siemianowicach przy ul. Budowlanej, przy granicy z Katowicami. Powierzchnia do wynajęcia łącznie - 1990 m 2 (hala 1 - 596 m 2 , Hala 2 - 491 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

354 500 zł45,86 m² 7 730,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie - parter - blisko Katowic. Oferuję nieruchomość o powierzchni 45,86m2, zlokalizowaną w Siemianowicach Śląskich przy ul. Grabowej 4a. Wnętrze tego mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł102 m² 4 411,76 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł51,54 m² 7 081,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie położone w Centrum Siemianowic Śląskich, przy ulicy Jedności 1b, znajdujące się na pierwszym piętrze. Metraż mieszkania( liczony bez balkonu) to 51,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 148 m² 2 787,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 148 m²

Do sprzedania budynek biurowy posadowiony na działce 1148 mkw zlokalizowany w Siemianowicach Śl. Główne atuty nieruchomości: prestiżowy budynek bliskość komunikacji z wejściem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł653 m² 2 448,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł500 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 14 mieszkań w dwóch budynkach obok siebie. Są aktualnie wynajęte, więc mogą od razu zarabiać na nowego właściciela. Po szczegóły proszę o kontakt telefoniczny. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł1 643 m² 614,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Budynek biurowy w Siemianowicach Śląskich, 6 km od centrum Katowic. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 1 734 m 2. W skład nieruchomości wchodzą: budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji marzena tel.: 505*403*427 TĘ OFERTĘ ZNAJDZIEJSZ TYLKO W NASZYM BIURZE! To jednopokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich będzie świetnym wyborem dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²360 m² 21 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł43,01 m² 3 720,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 43,01 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica (9,2 m kw.) Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 1/2 Rodzaj zabudowy: kamienica Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: bojler.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł36,30 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł1 643 m² 614,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek do adaptacji na cele mieszkaniowe, 6 km od centrum Katowic. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 1734 m2 z zabudowaniami: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł38,52 m² 6 230,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane.