dowolna

Nowe mieszkania i domy Michałkowice, Siemianowice Śląskie - Nieruchomości z rynku pierwotnego Michałkowice

10 ogłoszeń

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Osiedle Dębowy Park

Oświęcimska 7A,Siemianowice Śląskie

Mieszkania od 358 236 zł do 651 471 zł

 

Stan inwestycji:częściowo oddana do użytku

 

Metraże:38,52 - 77,49 m²

Osiedle "dębowy Park Oferujemy Państwu nowe osiedle mieszkaniowe w Siemianowicach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej 7a. Na osiedlu znajdować się będzie 11 budynków mieszkalnych (330 mieszkań).

Szczegóły inwestycji

Lista ogłoszeń

Piotra Kołodzieja,Siemianowice Śląskie

Mieszkania od 51,12 m² do 76,26 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:51,12 - 76,26 m²

Na sprzedaż ostatnie apartamenty inwestycji deweloperskiej siemanovi znajdującej się w zielonej i spokojnej części Siemianowic Śląskich, w dzielnicy Michałkowice przy ul. Kołodzieja.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

624 409 zł75,23 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 560 zł75,80 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 082 zł99,25 m² 8 051,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy - zadzwoń już dziś! Komfort i wygoda na co dzień To kameralna inwestycja, stworzona dla osób ceniących spokój, prywatność i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 332 zł75,80 m² 8 249,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dostosuję się do Twoich potrzeb - jestem dostępny też wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz - 0% podatku pcc, 0% prowizji Kameralna inwestycja w zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 404 zł76,26 m² 7 860 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 408 zł51,12 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 958 zł75,23 m² 8 413,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń kiedy masz czas - pracuję również wieczorami i w weekendy *0% prowizji *0% podatku pcc Tu po pracy zaczyna się spokój Wyobraź sobie poranki w zielonej okolicy i spacery do parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 520 zł51,12 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołodzieja

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

615 000 zł79 m² 7 781,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Na sprzedaż 4-pokojowy apartament w stanie deweloperskim znajdujący się w Siemianowicach Śląskich- michałkowicach przy ul. Kołodzieja. Mieszkanie składa się z: salonu.