dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Siemianowice Śląskie - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trafalczyka

Centrum,Siemianowice Śląskie

275 000 zł60 m² 4 621,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 59,5 m , zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich, w centrum miasta przy ulicy Trafalczyka 8. Do głównych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Westerplatte

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Siemianowicach Śląskich. Oferta bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze kamienicy przy ul. Bohaterów Westerplatte. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bańgowska

Bańgów,Siemianowice Śląskie

2 600 zł44 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament 2-pokojowy o wysokim standardzie w nowym apartamentowcu Panorama Bańgów na Bańgowie. Apartament ma powierzchnię 44,4 m2 i mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Centrum,Siemianowice Śląskie

1 250 zł39 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie położone w centrum Siemianowic Śląskich przy ulicy Barbary. Mieszkanie o powierzchni 39 m2 znajduje się na 2 piętrze 2 piętrowej wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trafalczyka

Centrum,Siemianowice Śląskie

275 000 zł60 m² 4 621,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Bańgów,Siemianowice Śląskie

299 000 zł51 m² 5 857 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Siemianowice Śląskie, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 25 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,05 m2, zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności

Tuwima,Siemianowice Śląskie

365 000 zł52 m² 7 081,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Centrum Siemianowic Śląskich, przy ulicy Jedności 1b, znajdujące się na pierwszym piętrze. Metraż mieszkania( liczony bez balkonu) to 51,54 m2. Układ: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Bytków,Siemianowice Śląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 38m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siemianowice Śląskie

Centrum,Siemianowice Śląskie

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Cię do wynajmu dwupokojowego mieszkania, położnego w Siemianowicach Śląskich pomiędzy Centrum, a Bytkowem. Po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone. Z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Bytków,Siemianowice Śląskie

209 000 zł38 m² 5 501,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,99 m2 położone na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Niepodległości w Siemianowicach Śląskich dzielnica Bytków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akacjowa

Bytków,Siemianowice Śląskie

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 48 m2 Siemianowice Śląskie, bytków Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w Siemianowicach Śląskich dla pary lub jednej osoby. Mieszkanie usytuowane jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepodległości

Bytków,Siemianowice Śląskie

280 000 zł38 m² 7 370,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 2 pokoje | Siemianowice Śląskie ul. Niepodległości zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytków,Siemianowice Śląskie

299 000 zł43 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Bytków , z balkonem oraz ogrzewaniem miejskim. Znajduje się ono na ósmym piętrze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie w centrum Siemianowic Śląskich Lokalizacja: siemianowice Śląskie, ul. Ogrodowa 4 Opis nieruchomości Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Centrum,Siemianowice Śląskie

200 000 zł39 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania znajdującego się na 6 piętrze w bloku znajdującego się przy ulicy Komuny Paryskiej w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Bytków,Siemianowice Śląskie

228 000 zł37 m² 6 112,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich, w dzielnicy Bytków , wyposażone w klimatyzację oraz balkon. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trafalczyka

Centrum,Siemianowice Śląskie

275 000 zł60 m² 4 621,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Centrum | 2 pok. | 59,5 m | piwnica | 1-piętro Prezentuję Państwu 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 59,5 m , zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich , w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytków,Siemianowice Śląskie

247 000 zł37 m² 6 621,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Klimatyzowane 2 pokoje z balkonem przy Parku Śląskim - Bytków Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich, w dzielnicy Bytków , wyposażone w klimatyzację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróbla

Bytków,Siemianowice Śląskie

267 300 zł49 m² 5 494,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Idealne 1. Piętro! 48,6 m , Osobna Kuchnia i wc ul. Wróbla siemianowice ślaskie - Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Centrum,Siemianowice Śląskie

1 400 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Polecamy do wynajmu pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na wysokim parterze w 2 - piętrowej zadbanej kamienicy przy ulicy Sobieskiego w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława Łokietka

Bytków,Siemianowice Śląskie

579 000 zł45 m² 12 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ->charakterystyka mieszkania: 45 m , salon z kuchnią, sypialnia, łazienka; mieszkanie umeblowane gotowe do zamieszkania ->budynek: apartamentowiec, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Bytków,Siemianowice Śląskie

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania na start albo pod wynajem, które nie zrujnuje budżetu? 38 m w funkcjonalnym, rozkładowym, dwustronnym układzie: - dwa niezależne pokoje - osobna, zamykana kuchnia z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bańgów,Siemianowice Śląskie

1 650 zł49 m² 33,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy spokój z wygodą? Miejsca, gdzie odpoczniesz po dniu ciężkiej pracy? Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia zlokalizowanego w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróbla

Bytków,Siemianowice Śląskie

1 700 zł49 m² 34,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wróbla w Siemianowicach Śląskich, dzielnica Bytków. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w wysokim, ocieplonym budynku. Obok bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Centrum,Siemianowice Śląskie

255 000 zł48 m² 5 345,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia , zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku w Siemianowicach Śląskich. Nieruchomość z ogrzewaniem miejskim znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

1 450 zł39 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Siemianowice Śląskie, ul. Kościelna, dzielnica Michałkowice. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z: salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Tuwima,Siemianowice Śląskie

244 000 zł43 m² 5 618,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! W dniach 23.12 - 05.01 prosze o kontakt z numerem * po generalnym remoncie * kompletnie umeblowane I wyposażone - wszystko zostaje jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Bytków,Siemianowice Śląskie

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w niskim bloku w Siemianowicach Śląskich Bytkowie przy ul. Niepodległości. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Centrum,Siemianowice Śląskie

229 000 zł52 m² 4 403,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Siemianowice Śląskie, ul. 1 maja Powierzchnia: 52 m + duża piwnica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Centrum,Siemianowice Śląskie

239 000 zł83 m² 2 876,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie położone jest na 3 piętrze, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju i przynależnej komórki w piwnicy. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Siemianowice Śląskie,śląskie

229 000 zł52 m² 4 403,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52 m2, usytuowanego na 1 piętrze. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytków,Siemianowice Śląskie

265 000 zł37 m² 7 104,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich, w dzielnicy Bytków , wyposażone w udogodnienia oraz balkon. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Centrum,Siemianowice Śląskie

1 290 zł32 m² 40,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32,5 m , położone w Siemianowicach Śląskich przy ul. Jana III Sobieskiego 28 Nieruchomość: przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Bańgów,Siemianowice Śląskie

290 000 zł54 m² 5 338,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Siemianowice Śląskie. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,32 m , położone na 4 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Bytków,Siemianowice Śląskie

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak