dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Siemianowice Śląskie - Oferty sprzedaży i najmu

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Centrum

Centrum,Siemianowice Śląskie

266 000 zł72 m² 3 694,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie do sprzedaży. Sprzedamy 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane w Siemianowicach Śląskich. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bytków

Bytków,Siemianowice Śląskie

425 000 zł79 m² 5 379,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfort, przestrzeń, prostota to zalety tego apartamentu. Polecamy do sprzedaży 3 pokojowy apartament usytuowany w cichej, spokojnej i prestiżowej okolicy. Atutem tej lokalizacji jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Bytków,Siemianowice Śląskie

180 000 zł61 m² 2 947,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świetna lokalizacja! Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ul.Wróblewskiego w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kapicy

Bytków,Siemianowice Śląskie

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w niskim odnowionym i ocieplonym bloku, budynek posiada atrakcyjną lokalizację, w pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bytków

Bytków,Siemianowice Śląskie

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie 3-pokojowe, 48M2 W siemianowicach śląskich os. Młodych, po generalnym remoncie do wprowadzenia! Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe( 1 z pokoi przechodni), położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bytków

Bytków,Siemianowice Śląskie

229 000 zł63 m² 3 640,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

DO sprzedania piękne, bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe W chorzowie -kameralne osiedle Do sprzedania piękne 3-pokojowe mieszkanie w Chorzowie. Powierzchnia całkowita wynosi 62,9m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Bańgów,Siemianowice Śląskie

175 000 zł65 m² 2 704,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w niskim, ocieplonym bloku, budynek w doskonałym stanie, wybudowany w 2001 r., posiada dobrą lokalizację na osiedlu, w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Michałkowice

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

182 000 zł61 m² 2 983,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Do sprzedania mieszkanie w Siemianowicach Śląskich dzielnica Michałkowice. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze bloku 4 piętrowego. Składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

185 000 zł55 m² 3 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie (55 m2) w bloku w centrum Siemianowic. 3 osobne pokoje w tym przestronny salon z balkonem, kuchnia, łazienka oraz wc. Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytomska

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

135 000 zł53 m² 2 566,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w ocieplonym bloku czteropiętrowym z cegły. Blok położony jest z dala od miejskiego zgiełku z widokiem na ogródki działkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spokojna

Centrum,Siemianowice Śląskie

260 000 zł73 m² 3 561,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe w Siemianowicach Śląskich, na IV i V piętrze. Mieszkanie składa się z przestrzennego salonu w którym bez problemu mieści się wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stęślickiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

175 000 zł57 m² 3 064,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 57,10 m , 175 000 zł, na Osiedlu Młodych w Siemianowicach Śląskich ul. Stęślickiego. Usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

169 000 zł60 m² 2 830,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w niskim, ocieplonym bloku. Budynek posiada doskonałą lokalizację, w pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wróblewskiego

Bytków,Siemianowice Śląskie

240 000 zł56 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe wraz z garażem. Mieszkanie południowo-zachodnie, usytuowane jest na 7 piętrze w ostatnim (3) wieżowcu od głównej ulicy, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Centrum,Siemianowice Śląskie

144 000 zł53 m² 2 716,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Siemianowice śląskie, centrum, niski blok, 1 piętro. Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w Centrum Siemianowic Śląskich. Mieszkanie o pow. 53m2 położone jest na 1 piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budryka

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

183 000 zł68 m² 2 691,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w niskim ocieplonym bloku, budynek położony jest na małym kameralnym, cichym osiedlu. W pobliżu budynku znajduje się szkoła, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

183 000 zł61 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na trzecim pietrze w niskim ocieplonym bloku, w pobliżu budynku znajdują się szkoły, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, bank, parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Domina

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

289 000 zł76 m² 3 780 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opis: II etap budowy "nowe horyzonty" to nowe kameralne osiedle mieszkań i domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Siemianowicach Śląski, dzielnica Michałkowice. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Bytków,Siemianowice Śląskie

186 000 zł61 m² 3 045,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-super oferta!-świetna lokalizacja!-~przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Jagiełły w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Domina

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

287 500 zł76 m² 3 760 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bytków

Bytków,Siemianowice Śląskie

169 000 zł66 m² 2 541,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja!~przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy zhp w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Młodych

Bytków,Siemianowice Śląskie

175 000 zł55 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-świetna lokalizacja-cena do negocjacji!-~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy Alei Młodych w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stęślickiego

Bytków,Siemianowice Śląskie

195 000 zł58 m² 3 373,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-świetna lokalizacja-~przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ul. Stęślickiego w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stęślickiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

195 000 zł56 m² 3 467,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Stęślickiego w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Bytków,Siemianowice Śląskie

175 000 zł49 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: siemianowice Śląskie, bytków, ul. Jagiełły~~opis mieszkania: ~- 1 duży pokój z balkonem , podłoga panele, ściany gładź gipsowa ,pomalowane ~- 2 pokój: podłoga panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

166 000 zł60 m² 2 766,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! ~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Kościelnej w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

155 000 zł60 m² 2 570,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Wyzwolenia w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Skrzeka i Wójcika

Bytków,Siemianowice Śląskie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja!~przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy Placu Skrzeka i Wójcika w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

215 000 zł60 m² 3 560,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Stawowej w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świerczewskiego

Centrum,Siemianowice Śląskie

174 900 zł59 m² 2 959,39 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Świerczewskiego w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

142 000 zł60 m² 2 366,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazyjna cena!~przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Przyjaźni w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świerczewskiego

Centrum,Siemianowice Śląskie

229 000 zł68 m² 3 354,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe obecnie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 metrów kwadratowych po remoncie. Usytuowane na 3 piętrze w budynku 3 piętrowym (budynek ocieplony - duża przestronna klatka schodowa) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budryka

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

165 000 zł61 m² 2 722,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Budryka w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 60,60 m2. ~położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Centrum,Siemianowice Śląskie

129 000 zł54 m² 2 385,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazyjna cena!~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Komuny Paryskiej w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

215 000 zł60 m² 3 565,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest na trzecim pietrze, w zadbanym i utrzymanym bloku czteropiętrowym. Budynek posiada atrakcyjna lokalizację, w pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Bytków,Siemianowice Śląskie

186 000 zł61 m² 3 045,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Centrum,Siemianowice Śląskie

129 000 zł54 m² 2 385,80 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

166 000 zł60 m² 2 766,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

155 000 zł60 m² 2 570,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budryka

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

169 000 zł61 m² 2 788,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bytków

Bytków,Siemianowice Śląskie

169 000 zł66 m² 2 541,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij