dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Siemianowice Śląskie - Oferty sprzedaży i najmu

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie umeblowane, ul. Budryka

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 090 zł31 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 1-pokojowe w Siemianowicach Śląskich. Składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Brak balkonu. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53,73 m² 40,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w Siemianowicach Śląskich? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich przy placu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

269 000 zł47,82 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie z potencjałem i wyobraźnią gratis! w centrum Siemianowic przy ul. Komuny Paryskiej. Masz wizję ? To mam dla niej idealne miejsce :) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł54,50 m² 6 018 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,50m2, położone na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie w Michałkowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 590 zł31 m² 51,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczna 1-pokojowa kawalerka, z oddzielną kuchnią, mieszkanie w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Bytków - os. Młodych, po generalnym remoncie. Pięknie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł34,62 m² 5 343,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Okazja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34.62 m2 położone na 6 piętrze 10-piętrowego bloku w Centrum Siemianowic Śląskich przy ulicy Komuny Paryskiej, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł34,62 m² 5 690,35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Siemianowic Śląskich z ogrzewaniem miejskim. Znajduje się ono na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji przy ul. Kom.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,65 m² 7 399,79 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Grunwaldzkiej 12 w Siemianowicach Śląskich, w cenionej dzielnicy Bytków, tuż przy Parku Śląskim jednym.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł58 m² 6 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

297 999 zł48,65 m² 6 125,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje do własnej aranżacji | 48,65m2 | balkon | zielona, spokojna okolica - michałkowice Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Siemianowice Śląskie,śląskie

255 000 zł50,96 m² 5 003,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Poszukujecie mieszkania z balkonem z dala od ulicznego zgiełku, a jednocześnie z idealnym połączeniem z miastami ościennymi? Zapoznaj się z poniżą ofertą dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie składajace się z 3 pokoi położone w świetnej lokalizacji przy ul. Skrzeka i Wójcika w dzielnicy Bytków, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Siemianowic Śl. z szybki i wygodnych dojazdem do miast ościennych. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, w stanie technicznym dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Siemianowice Śląskie

399 000 zł93 m² 4 290,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Uwaga gotowiec inwestycyjny! Loka mieszkalny 93m który składa się z dwóch mieszkań ( wspólny korytarz i niezależne wejście do każdego z nich). Każdy z lokali posiada własną.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,80 m² 5 936,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

*** R E Z E R W A C J A *** Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe po remoncie Gotowe do wprowadzenia! Szukasz mieszkania gdzie nad głową masz tylko niebo, a koszty.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48,66 m² 28,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu "chemik" w Siemianowicach Śląskich przy ul. Zgrzebnioka. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kopernika

Centrum,Siemianowice Śląskie

140 000 zł33 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajdujące się na 1 piętrze 2-piętrowego budynku przy ulicy Kopernika w Siemianowicach Śląskich, składające się z 1 pokoju,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

234 500 zł67,76 m² 3 460,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Siemianowicach Śląskich przy ulicy pck. Układ funkcjonalny: - salon z bezpośrednim wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

479 400 zł68 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

* kupując swoje pierwsze mieszkanie nie zapłacisz Podatku pcc 2% w tym przypadku będzie to oszczędność 9588 zł (potwierdź czy spełniasz warunki u agenta prowadzącego) Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł101,01 m² 3 861 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż unikatowe 100 m2 w pięknej kamienicy w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Śląskiej 3 - w samym sercu miasta Są miejsca, które mają duszę. I są nieruchomości, które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Młodych

Siemianowice Śląskie,śląskie

349 900 zł54,50 m² 6 420,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, położone na 1. piętrze w 10 - piętrowym budynku na Osiedlu Młodych (aleja Młodych). Lokal o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 600 zł42,78 m² 37,40 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej dzielnicy Bytków. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku położonym przy al. Młodych 9.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł34 m² 6 765 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji marzena tel.: 505*403*427 TĘ OFERTĘ ZNAJDZIEJSZ TYLKO W NASZYM BIURZE! To jednopokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich będzie świetnym wyborem dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Centrum,Siemianowice Śląskie

123 000 zł40,93 m² 3 005,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Okazja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40,93 m2 położone na parterze 1-piętrowej kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Siemianowicach Śląskich w Centrum. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł97 m² 6 175,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Okazja! Polecamy do sprzedaży udział w dochodowej kamienicy w centrum Siemianowic Śląskich, w ramach udziału poniżej opisane mieszkanie do wyłącznego użytkowania. Ważne. Za.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! Polecamy do wynajmu przytulne mieszkanie o powierzchni 20 m2 położone na wysokim parterze 3-piętrowego budynku przy ulicy Fitznerów w centrum Siemianowic Śląskich, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,10 m² 5 547,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje W bloku Z ogrzewaniem miejskim szybki dojazd do katowic Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Powstańców Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł34 m² 4 702,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 34 m , położonej na trzecim piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Kościuszki w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem, ul. Jana Sobieskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

140 000 zł40,70 m² 3 439,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego, własnościowego mieszkania o powierzchni 40,7.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Szeflera

Centrum,Siemianowice Śląskie

209 000 zł42,16 m² 4 957,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

* kupując swoje pierwsze mieszkanie nie zapłacisz Podatku pcc 2% w tym przypadku będzie to oszczędność 4180 zł (potwierdź czy spełniasz warunki u agenta prowadzącego) Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

354 500 zł45,86 m² 7 730,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie - parter - blisko Katowic. Oferuję nieruchomość o powierzchni 45,86m2, zlokalizowaną w Siemianowicach Śląskich przy ul. Grabowej 4a. Wnętrze tego mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł36 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazyjna cena dla inwestora siemianowice śląskie - pck blisko parku pszczelnik I parku miejskiego szybki dojazd do katowic Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł52 m² 7 269,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Obrońców Warszawy w Siemianowicach Śląskich dzielnica Michałkowice,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł59,50 m² 4 621,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 59,5 m , zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich, w centrum miasta przy ulicy Trafalczyka 8. Do głównych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł65 m² 8 753,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana na terenie aglomeracji siemianowickiej. Nieruchomość jest w pełni gotowa do zamieszkania o bardzo dobrym standardzie z dużym potencjałem dla klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Bytków,Siemianowice Śląskie

2 100 zł44,31 m² 47,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam na wynajem dwu pokojowe (oba pokoje niezależne z wejściami z przedpokoju) mieszkanie świeżo po remoncie, w wysokim standardzie z balkonem. Siemianowice Śląskie ul.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł54,50 m² 6 018 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł38,52 m² 6 230,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł64,20 m² 5 747,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,20 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku przy ul. Sobieskiego 24 w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47,08 m² 4 226,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w centrum Siemianowic Śląskich przy ulicy Antoniego Szeflera 6. Nieruchomość wyróżnia się licznymi atutami, czyniąc ją.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij