dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Siemianowice Śląskie - Lista ofert

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i jasne mieszkanie dwupokojowe w Bytkowie - idealne dla pary lub singla! Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38m , które może stać się Państwa nowym, przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

290 000 zł42 m² 6 841,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowanie w Siemianowicach Śląskich-Michałkowicach. W skład mieszkania wchodzą: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

1 129 000 zł123 m² 9 178,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Domino Park - Bezpośrednio od właściciela Jeden z najpiękniejszych apartamentów w inwestycji Domino Park Domino Park to jedno z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siemianowice Śląskie

Centrum,Siemianowice Śląskie

305 000 zł46 m² 6 630 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa oferta! Mieszkanie w centrum Siemianowic Śląskich Biuro Wisto Nieruchomości godne polecenia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego i funkcjonalnego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Bytków,Siemianowice Śląskie

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, mieszkanie 3 pokojowe z ogromnym potencjałem w Siemianowicach przy ul. Wróblewskiego 45 Mieszkanie o pow. 57 m2 znajduje się na 4 piętrze z 4. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bytków,Siemianowice Śląskie

1 300 zł49 m² 26,72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich (bytków) przy ul. Niepodległości 24. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Bytków,Siemianowice Śląskie

418 000 zł47 m² 8 950,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich (dzielnica Bytków) przy ulicy Walerego Wróblewskiego 73. Mieszkanie o powierzchni 46,70m2 znajduje się na 6-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

280 000 zł37 m² 7 547,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

T ylko teraz to mieszkanie kupisz W cenie 280000 zł (do negocjacji) , zamiast 292000 zł! Z przyjemnością prezentujemy Państwu pięknie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Tuwima,Siemianowice Śląskie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48 m2 na 4 piętrze 10-piętrowego bloku w Siemianowicach Śląskich na osiedlu Tuwima, składające się z 3 pokoi, widnej oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siemianowice Śląskie

Centrum,Siemianowice Śląskie

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Tuwim w Siemianowicach Śląskich. Zlokalizowane zostało na parterze wysokiego bloku. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytków,Siemianowice Śląskie

336 000 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokoje w świetnej lokalizacji - Bytków , Siemianowice Śląskie Marzysz o mieszkaniu, które łączy komfort, przestrzeń i doskonałą lokalizację? Sprawdź to wyjątkowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

199 000 zł35 m² 5 642,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja! - szukasz czegoś podobnego? zadzwoń, może mam coś ciekawego dla ciebie Mieszkanie do remontu w Siemianowicach- michałkowicach - świetna lokalizacja! Oferuję na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budryka

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

149 000 zł30 m² 4 932,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni użytkowej 30,2 m2 przy ulicy Witolda Budryka w Siemianowicach Śląskich (michałkowice). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Młodych

Bytków,Siemianowice Śląskie

1 200 zł58 m² 20,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą położone w Siemianowicach Śląskich na Bytkowie, os. Węzłowiec. Czynsz łącznie wynosi 1850 zł (w tym czynsz dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności

Tuwima,Siemianowice Śląskie

289 000 zł52 m² 5 607,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Przedstawiam świeżą ofertę mieszkania, które nigdy dotąd nie było publikowane! Na sprzedaż mieszkanie położone w Centrum Siemianowic Śląskich, przy ulicy Jedności 1b, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Bytków,Siemianowice Śląskie

287 000 zł49 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Idealne mieszkanie w świetnej lokalizacji okazja inwestycyjna! Sprzedam mieszkanie w Siemianowicach Śląskich ul. Władysława Jagiełły 1a Jestem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałkowicka

Centrum,Siemianowice Śląskie

289 000 zł49 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49.30 m2 położone na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Michałkowickiej w Siemianowicach Śląskich, składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytków,Siemianowice Śląskie

388 000 zł55 m² 7 054,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta bezpośrednio od własciciela Trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w Siemianowicach Śląskich przy ulica Akacjowej. Mieszkanie znajduje się na I piętrze 2-piętrowego budynku. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Siemianowice Śląskie

1 300 zł36 m² 35,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich usytuowane na drugim piętrze budynku z windą. Jasne i przestronne wnętrze zapewni komfort życia dla singla, pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

292 000 zł37 m² 7 870,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Prezentujemy Państwu piękne wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,1 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze bloku. Składa się ono z przedpokoju, salonu, sypialni, łazienki i przechodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrężna

Bytków,Siemianowice Śląskie

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super oferta tylko u nas! Prezentujemy Państwu świetnie położone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, znajdujące się w Siemianowicach Śląskich na os. Tuwima, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Bytków,Siemianowice Śląskie

1 900 zł57 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Polecamy do wynajmu apartament o powierzchni 57 m2 położony na pierwszym piętrze 3-piętrowego budynku z 2003 r. w Siemianowicach Śląskich na Bytkowie, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Centrum,Siemianowice Śląskie

385 000 zł58 m² 6 637,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To ogłoszenie jest świetne dla osób szukających przestronnego mieszkania w dogodnej lokalizacji! Oto podsumowanie najważniejszych zalet: lokalizacja: centrum miasta - wszędzie blisko! Park miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siemianowice Śląskie

Centrum,Siemianowice Śląskie

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granitowa

Centrum,Siemianowice Śląskie

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Granitowej. Mieszkanie znajduje się na wysokim Parterze 4-piętrowego budynku. Typ własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

235 000 zł46 m² 5 148,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Okazja! Polecamy do sprzedaży rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,36 m2 położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Wyzwolenia w Siemianowicach Śląskich - Michałkowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

265 000 zł48 m² 5 494,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam y do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,23 m , położonego w cichej i zielonej dzielnicy Michałkowice. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bańgowska

Bańgów,Siemianowice Śląskie

468 391 zł59 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy projekt na zamkniętym osiedlu w Siemianowicach Śląskich. Funkcjonalne układy - powierzchnie użytkowe od 34- 102 mkw. Lokale posiadają przynależne ogródki, balkony oraz tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

348 000 zł52 m² 6 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta bezpośrednio od własciciela Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Siemianowicach Śląskich przy Obrońców Warszawy. Mieszkanie znajduje się na wysokim Parterze 3-piętrowego budynku. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wróbla-Korfantego,Siemianowice Śląskie

1 700 zł31 m² 55,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Wojciecha Korfantego 9b! Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze w wysokim bloku, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

319 000 zł50 m² 6 371,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 50,07m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc - piwnica Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Korfantego

Bytków,Siemianowice Śląskie

755 000 zł96 m² 7 886,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Wojciecha Korfantego 18. Mieszkanie o powierzchni 95,73m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Bytków,Siemianowice Śląskie

1 690 zł47 m² 35,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bytków, 2 pokoje, blisko parku, po remoncie Wynajmę mieszkanie o powierzchni 47 m2 w Siemianowicach Śląskich, bytkowie. Bardzo dobra lokalizacja, blisko parku, po remoncie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siemianowice Śląskie

Centrum,Siemianowice Śląskie

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje W spokojnej okolicy! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Tuwim w Siemianowicach Śląskich. Zlokalizowane zostało na parterze wysokiego bloku. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytków,Siemianowice Śląskie

346 000 zł54 m² 6 467,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Zgrzebnioka w Siemianowicach Śląskich , w dzielnicy Bytków. To doskonała oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

297 000 zł37 m² 8 005,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

360 000 zł52 m² 6 862,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje w Siemianowicach Śląskich, niski czynsz! Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Przestronne M3 w Siemianowicach Śląskich ul. Stawowa, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fitznerów

Centrum,Siemianowice Śląskie

1 000 zł22 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Fitznerów 1 *powierzchnia 22 m2 *piętro 1 *ogrzewanie centralne Wyposażenie: *pokój: kanapa, stolik, stół, krzesła, szafa, szafka rtv, telewizor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołodzieja

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

244 000 zł46 m² 5 304,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie - Siemianowice Śląskie, ul. Kołodzieja 4b (michałkowice) Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Pszczelnik,Siemianowice Śląskie

182 000 zł35 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie w Siemianowicach Śląskich ul. Komuny Paryskiej 5 Centrum Jestem jedynym właścicielem tej nieruchomości i oferuję mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

278 000 zł48 m² 5 764,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,23 m , położonego w cichej i zielonej dzielnicy Michałkowice. To idealna propozycja dla.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij