dowolna

Mieszkania Siemianowice Śląskie – oferty mieszkań na Śląsku

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

Rynek pierwotny

599 404 zł76,26 m² 7 860 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie apartamenty inwestycji deweloperskiej siemanovi znajdującej się w zielonej i spokojnej części Siemianowic Śląskich, w dzielnicy Michałkowice przy ul. Kołodzieja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Oświęcimska 7A

Michałkowice Siemianowice Śląskie

487 200 zł56 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 56,00 m2 a w nim m.in.: - przedpokój, - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - 3 oddzielne pokoje, - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oświęcimska 7A

Michałkowice Siemianowice Śląskie

629 427 zł73,55 m² 8 557,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferujemy na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 73,55 m2 a w nim m.in.: - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - 2 oddzielne pokoje, - przedpokój, - 2 balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oświęcimska 7A

Michałkowice Siemianowice Śląskie

553 842 zł63,66 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferujemy na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie na na 3 piętrze o powierzchni 63,66 m2 a w nim: - salon z aneksem kuchennym - łazienka - 2 sypialnie - przedpokój - balkon Osiedle "dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł44,83 m² 12 469,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie położone w Siemianowice Śląskie, na nowym i prestiżowym osiedlu Panorama Bańgów. Nieruchomość została urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł63,97 m² 14 772,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37,62 m² 8 506,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę położoną w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Władysława Łokietka, dzielnica Bytków. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 4 - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Przełajka,Siemianowice Śląskie

749 008 zł110,80 m² 6 760 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa Wiejska to wyjątkowa inwestycja z rynku pierwotnego, łącząca komfort i nowoczesność w harmonijny sposób. Osiedle tworzą cztery domy w zabudowie bliźniaczej oraz cztery.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł500 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 14 mieszkań w dwóch budynkach obok siebie. Są aktualnie wynajęte, więc mogą od razu zarabiać na nowego właściciela. Po szczegóły proszę o kontakt telefoniczny. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47,50 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 47,5 m - Siemianowice Śląskie, ul. Leśna 4 Szukasz przytulnego i gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł43,01 m² 3 720,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 43,01 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica (9,2 m kw.) Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 1/2 Rodzaj zabudowy: kamienica Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: bojler.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Siemianowic Śl. z szybki i wygodnych dojazdem do miast ościennych. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, w stanie technicznym dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Siemianowice Śląskie

399 000 zł93 m² 4 290,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Uwaga gotowiec inwestycyjny! Loka mieszkalny 93m który składa się z dwóch mieszkań ( wspólny korytarz i niezależne wejście do każdego z nich). Każdy z lokali posiada własną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Centrum,Siemianowice Śląskie

123 000 zł40,93 m² 3 005,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Okazja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40,93 m2 położone na parterze 1-piętrowej kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Siemianowicach Śląskich w Centrum. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem, ul. Jana Sobieskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

140 000 zł40,70 m² 3 439,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego, własnościowego mieszkania o powierzchni 40,7.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wichary nieruchomości - bezpieczeństwo transakcji , doświadczenie , wiedza i znajomość lokalnego rynku. Oferujemy do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest Bytków.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł63,47 m² 2 914,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48,66 m² 28,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu "chemik" w Siemianowicach Śląskich przy ul. Zgrzebnioka. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kopernika

Centrum,Siemianowice Śląskie

140 000 zł33 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajdujące się na 1 piętrze 2-piętrowego budynku przy ulicy Kopernika w Siemianowicach Śląskich, składające się z 1 pokoju,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

234 500 zł67,76 m² 3 460,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Siemianowicach Śląskich przy ulicy pck. Układ funkcjonalny: - salon z bezpośrednim wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

479 400 zł68 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

* kupując swoje pierwsze mieszkanie nie zapłacisz Podatku pcc 2% w tym przypadku będzie to oszczędność 9588 zł (potwierdź czy spełniasz warunki u agenta prowadzącego) Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

R e Z E R W A C J A ! Na sprzedaż duże, dwupoziomowe mieszkanie w okolicy Parku Śląskiego w zielonej, spokojnej dzielnicy Bytkowa w Siemianowicach Śląskich, na.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł56,90 m² 8 172,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł101,01 m² 3 861 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż unikatowe 100 m2 w pięknej kamienicy w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Śląskiej 3 - w samym sercu miasta Są miejsca, które mają duszę. I są nieruchomości, które.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł34,62 m² 5 690,35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Siemianowic Śląskich z ogrzewaniem miejskim. Znajduje się ono na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji przy ul. Kom.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 408 zł51,12 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł51,15 m² 7 429,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 51,15 m . Położone na wysokim parterze w bloku, w Siemianowicach Śląskich, w dzielnicy Michałkowice.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Młodych

Siemianowice Śląskie,śląskie

349 900 zł54,50 m² 6 420,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, położone na 1. piętrze w 10 - piętrowym budynku na Osiedlu Młodych (aleja Młodych). Lokal o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42,78 m² 37,40 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej dzielnicy Bytków. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku położonym przy al. Młodych 9.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł102 m² 4 411,76 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł34 m² 6 765 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji marzena tel.: 505*403*427 TĘ OFERTĘ ZNAJDZIEJSZ TYLKO W NASZYM BIURZE! To jednopokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich będzie świetnym wyborem dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł71,31 m² 3 702 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże 3 pokojowe mieszkanie w zadbanej i ocieplonej kamienicy. Do tego zamykane bramą podwórze z miejscami parkingowymi. Zachęcam do poznania szczegółów. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł63,90 m² 6 885,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Super.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł97 m² 6 175,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Okazja! Polecamy do sprzedaży udział w dochodowej kamienicy w centrum Siemianowic Śląskich, w ramach udziału poniżej opisane mieszkanie do wyłącznego użytkowania. Ważne. Za.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Korfantego

Siemianowice Śląskie,śląskie

2 300 zł41,20 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Korfantego 22/ 24 na 3 piętrze o powierzchni 41m2 z tarasem o powierzchni 7m2. Mieszkanie położone w nowoczesnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł47,64 m² 4 114,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 23 o powierzchni 47,64 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Siemianowicach Śląskich przy ul. Tadeusza Kościuszki 2a wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł68,38 m² 3 729,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Całe piętro kamienicy | Możliwość podziału na 2 mieszkania | Duży potencjał inwestycyjny Unikalna nieruchomość zajmująca całe piętro solidnej kamienicy, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77 m² 10 376,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego osiedla Dębowy Park przy ul. Oświęcimskiej w Siemianowicach Śląskich. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! Polecamy do wynajmu przytulne mieszkanie o powierzchni 20 m2 położone na wysokim parterze 3-piętrowego budynku przy ulicy Fitznerów w centrum Siemianowic Śląskich, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,10 m² 5 547,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje W bloku Z ogrzewaniem miejskim szybki dojazd do katowic Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Powstańców Lokal mieszkalny.