Mieszkanie, ul. Szeflera
Szeflera, Centrum, Siemianowice Śląskie, śląskie
- 209 000 zł
- 42,16 m²
- 4 957,30 zł/m²
Roman Wojciechow...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Szeflera
Szeflera, Centrum, Siemianowice Śląskie, śląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Szeflera
Zaktualizowane: 12 maja 2026
209 000 zł 42,16 m² 4 957,30 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/3
1
1925
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1925Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 209 000 zł (4 957,30 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: kwiecień 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 42,16 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1925
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica 5 m²
- Czynsz: 265 zł
- Media: ogrzewanie: centralne ogrzewanie, elektryczne
- opomiarowanie wody
- Internet
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
- Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 49,99 kWh/m² na rok; końcową (EK): 29,86 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 89,6 kWh/m² na rok
- wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,02 t CO₂/m² na rok
- udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 45,75 %
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: HOME, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 6069/14016/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Szeflera, Centrum, Siemianowice Śląskie, śląskie
- Otoczenie: obiekty handlowo-usługowe
- cicho
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, szpital, centrum handlowe, plac zabaw
Opis nieruchomości
* kupując swoje pierwsze mieszkanie nie zapłacisz Podatku PCC 2% w tym przypadku będzie to oszczędność 4180 zł (potwierdź czy spełniasz warunki u agenta prowadzącego)
Mieszkanie mieści się również w limicie ceny za m2 do uzyskania rodzinnego kredytu mieszkaniowego ( kredyt na zakup mieszkania bez wkładu własnego )