dowolna

Mieszkania na sprzedaż Siemianowice Śląskie - Oferty „sprzedam mieszkanie”

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym, zadbanym bloku z cegły ze sprawnym domofonem. Budynek posiada bardzo dobrą lokalizację, w pobliżu znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

784 782 zł103,67 m² 7 570 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

565 420 zł66,52 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

808 578 zł92,94 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

169 000 zł30,20 m² 5 596,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronna i funkcjonalna kawalerka do remontu o powierzchni 30,20 m Siemianowicach Śląskich - ul. Witolda Budryka. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł90 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio od właściciela. Agencjom nieruchomości dziękujemy. Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie umiejscowione w Michałkowicach na 4tym piętrze w budynku z windą. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie, ul. Grabowa

Centrum,Siemianowice Śląskie

270 000 zł36,45 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,45 m z przestronną piwnicą (11,03 m ), położone w spokojnej i zielonej części Siemianowic Śląskich osiedle Tuwim, ul.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł63,94 m² 8 429,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazja! Apartament z ogródkiem. Polecamy do sprzedaży atrakcyjny apartament o powierzchni 63,94 m2 położony na wysokim parterze w 3-piętrowym nowoczesnym budynku z 2022 roku Domino.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

573 249 zł64,41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, położone w II etapie inwestycji Panorama Bańgów w Siemianowicach Śląskich, realizowanego przez doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

518 295 zł57,91 m² 8 950,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

373 552 zł38,71 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, położone w II etapie inwestycji Panorama Bańgów w Siemianowicach Śląskich, realizowanego przez doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł34,62 m² 5 343,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Okazja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34.62 m2 położone na 6 piętrze 10-piętrowego bloku w Centrum Siemianowic Śląskich przy ulicy Komuny Paryskiej, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł26,21 m² 4 158,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 26,21 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica (5,82 m kw.) Liczba pokoi: 1 Piętro/l.pięter: 3/3 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: piec kaflowy Ciepła woda: piecyk.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł34,62 m² 5 690,35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Siemianowic Śląskich z ogrzewaniem miejskim. Znajduje się ono na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji przy ul. Kom.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - bezpieczeństwo transakcji , doświadczenie , wiedza i znajomość lokalnego rynku. Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest Bytków.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł30,20 m² 5 596,03 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,65 m² 7 399,79 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Grunwaldzkiej 12 w Siemianowicach Śląskich, w cenionej dzielnicy Bytków, tuż przy Parku Śląskim jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

424 788 zł50,57 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Dobrze doświetlone, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na pierwszym piętrze nowego budynku z windą w inwestycji deweloperskiej Brylantowa Enklawa w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

424 788 zł50,57 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Dobrze doświetlone, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze nowego budynku z windą w inwestycji deweloperskiej Brylantowa Enklawa w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

613 785 zł73,95 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Przestronne, ustawne, 4 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 2 piętrze nowego budynku z windą w inwestycji deweloperskiej Brylantowa Enklawa w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł58 m² 6 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

297 999 zł48,65 m² 6 125,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje do własnej aranżacji | 48,65m2 | balkon | zielona, spokojna okolica - michałkowice Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim, ocieplonym i odnowionym bloku ze sprawnym domofonem. Budynek posiada bardzo dobra lokalizację, zielone, spokojne osiedle o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Siemianowice Śląskie,śląskie

255 000 zł50,96 m² 5 003,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Poszukujecie mieszkania z balkonem z dala od ulicznego zgiełku, a jednocześnie z idealnym połączeniem z miastami ościennymi? Zapoznaj się z poniżą ofertą dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie składajace się z 3 pokoi położone w świetnej lokalizacji przy ul. Skrzeka i Wójcika w dzielnicy Bytków, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 404 zł76,26 m² 7 860 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie apartamenty inwestycji deweloperskiej siemanovi znajdującej się w zielonej i spokojnej części Siemianowic Śląskich, w dzielnicy Michałkowice przy ul. Kołodzieja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł44,83 m² 12 469,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie położone w Siemianowice Śląskie, na nowym i prestiżowym osiedlu Panorama Bańgów. Nieruchomość została urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł63,97 m² 14 772,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37,62 m² 8 506,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę położoną w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Władysława Łokietka, dzielnica Bytków. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 4 - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 332 zł75,80 m² 8 249,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dostosuję się do Twoich potrzeb - jestem dostępny też wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz - 0% podatku pcc, 0% prowizji Kameralna inwestycja w zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Przełajka,Siemianowice Śląskie

749 008 zł110,80 m² 6 760 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa Wiejska to wyjątkowa inwestycja z rynku pierwotnego, łącząca komfort i nowoczesność w harmonijny sposób. Osiedle tworzą cztery domy w zabudowie bliźniaczej oraz cztery.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł54 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich, w dzielnicy Michałkowice. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł500 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 14 mieszkań w dwóch budynkach obok siebie. Są aktualnie wynajęte, więc mogą od razu zarabiać na nowego właściciela. Po szczegóły proszę o kontakt telefoniczny. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł43,01 m² 3 720,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 43,01 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica (9,2 m kw.) Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 1/2 Rodzaj zabudowy: kamienica Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: bojler.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Siemianowice Śląskie

399 000 zł93 m² 4 290,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Uwaga gotowiec inwestycyjny! Loka mieszkalny 93m który składa się z dwóch mieszkań ( wspólny korytarz i niezależne wejście do każdego z nich). Każdy z lokali posiada własną.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,80 m² 5 936,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

*** R E Z E R W A C J A *** Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe po remoncie Gotowe do wprowadzenia! Szukasz mieszkania gdzie nad głową masz tylko niebo, a koszty.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł63,47 m² 2 914,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kopernika

Centrum,Siemianowice Śląskie

140 000 zł33 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajdujące się na 1 piętrze 2-piętrowego budynku przy ulicy Kopernika w Siemianowicach Śląskich, składające się z 1 pokoju,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

234 500 zł67,76 m² 3 460,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Siemianowicach Śląskich przy ulicy pck. Układ funkcjonalny: - salon z bezpośrednim wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

479 400 zł68,30 m² 7 019,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 68,3 m , zlokalizowane na parterze kameralnego budynku po kompleksowej rewitalizacji. Lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł56,90 m² 8 172,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł101,01 m² 3 861 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż unikatowe 100 m2 w pięknej kamienicy w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Śląskiej 3 - w samym sercu miasta Są miejsca, które mają duszę. I są nieruchomości, które.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-