dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Siemianowice Śląskie

185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

185 ogłoszeń

30,99 zł/m²71 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 71 m2, znajdujący się w biurowcu przy ul. Wyzwolenia w Siemianowicach Śląskich (budynek jest po termomodernizacji). Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37,62 m² 8 506,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę położoną w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Władysława Łokietka, dzielnica Bytków. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 4 - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Siemianowice Śląskie

399 000 zł93 m² 4 290,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Uwaga gotowiec inwestycyjny! Loka mieszkalny 93m który składa się z dwóch mieszkań ( wspólny korytarz i niezależne wejście do każdego z nich). Każdy z lokali posiada własną.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Andersa. Spokojne osiedle niskich bloków, w otoczeniu terenów zielonych. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie, ul. Budryka

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

169 000 zł30,20 m² 5 596,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,20 m , położona w Siemianowicach Śląskich przy ul. Witolda Budryka. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Siemianowice Śląskie

Centrum,Siemianowice Śląskie

7 500 zł360 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajmu magazyn o powierzchni 360m2 Konstrukcja stalowa Wysokość ok. 6,5m Posadzka betonowa Rozładunek z poziomu 0 2 bramy (wys. 4,25m i szer. 4m) Możliwość wjazdu Tira do wewnątrz Na.

Szczegóły ogłoszenia

297 999 zł48,65 m² 6 125,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje do własnej aranżacji | 48,65m2 | balkon | zielona, spokojna okolica - michałkowice Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Ligonia

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 010 000 zł1 643 m² 614,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Siemianowice Śląskie, nieruchomość biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość biurową o łącznej powierzchni 1.643 m2, na działce o pow. 1.734 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Żniwna

Przełajka,Siemianowice Śląskie

465 000 zł56,90 m² 8 172,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe położone przy ulicy Hutniczej w Siemianowicach Śląskich, wejście do klatki zabezpieczone domofonem, ochrona kamienicy monitoringiem. Mieszkanie posiada jeden.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł94 m² 10 585,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Oferuję na sprzedaż gotowy do wprowadzenia piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej, zielonej okolicy - Przełajka w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia działki: 198.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 409 zł75,23 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie apartamenty inwestycji deweloperskiej siemanovi znajdującej się w zielonej i spokojnej części Siemianowic Śląskich, w dzielnicy Michałkowice przy ul. Kołodzieja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł135,90 m² 5 518,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

0% prowizji! 0% podatku pcc! 10% na materiały wykończeniowe Dostępne segmenty B5, b6, b7 - zakończenie budowy czerwiec 2025 Oferowane domy w zabudowie bliźniaczej znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Przełajka,Siemianowice Śląskie

2 850 000 zł8 066 m² 353,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki pod inwestycję? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana w Siemianowicach Śląskich. Grunt ma powierzchnię 8066 m2 oraz posiada drogę dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

38,88 zł/m²25 m² 972 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pokój biurowy na parterze e w reprezentacyjnym biurowcu, posadowionym na ogrodzonym, oświetlonym, monitorowanym terenie. Udogodnienia I stan techniczny Podłogi pokryte panelami, na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Rubinowa

Bytków,Siemianowice Śląskie

869 000 zł135 m² 6 437,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48,65 m² 5 323,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

28,47 zł/m²70,24 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Przedstawiam lokale biurowe do wynajęcia. Zlokalizowane są na terenach przemysłowych Opcja wynajęcia 70m2 lub większej powierzchni - rzut w załączeniu pomieszczenia nr 6 Jest to 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 404 zł76,26 m² 7 860 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kopernika

Centrum,Siemianowice Śląskie

140 000 zł33 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajdujące się na 1 piętrze 2-piętrowego budynku przy ulicy Kopernika w Siemianowicach Śląskich, składające się z 1 pokoju,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabowa

Centrum,Siemianowice Śląskie

270 000 zł36 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,45 m z przestronną piwnicą (11,03 m ), położone w spokojnej i zielonej części Siemianowic Śląskich osiedle Tuwim, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Zwycięstwa

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

2 300 000 zł9 538 m² 241,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiam działkę inwestycyjną, która oferuje nieograniczone możliwości rozwoju Twojego biznesu! Znakomita lokalizacja działki sprawia, że jest to doskonała inwestycja dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Tuwima,Siemianowice Śląskie

235 000 zł68 m² 3 436,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Całe piętro kamienicy | Możliwość podziału na 2 mieszkania | Duży potencjał inwestycyjny Unikalna nieruchomość zajmująca całe piętro solidnej kamienicy, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Tuwima,Siemianowice Śląskie

255 000 zł68 m² 3 729,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Warszawy

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

378 000 zł52 m² 7 269,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Obrońców Warszawy w Siemianowicach Śląskich dzielnica Michałkowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Siemianowice Śląskie,śląskie

255 000 zł51 m² 5 003,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Poszukujecie mieszkania z balkonem z dala od ulicznego zgiełku, a jednocześnie z idealnym połączeniem z miastami ościennymi? Zapoznaj się z poniżą ofertą dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fitznerów

Centrum,Siemianowice Śląskie

1 400 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! Polecamy do wynajmu przytulne mieszkanie o powierzchni 20 m2 położone na wysokim parterze 3-piętrowego budynku przy ulicy Fitznerów w centrum Siemianowic Śląskich, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trafalczyka

Centrum,Siemianowice Śląskie

275 000 zł60 m² 4 621,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 59,5 m , zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich, w centrum miasta przy ulicy Trafalczyka 8. Do głównych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budryka

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

169 000 zł30 m² 5 596,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronna i funkcjonalna kawalerka do remontu o powierzchni 30,20 m Siemianowicach Śląskich - ul. Witolda Budryka. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Westerplatte

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Siemianowicach Śląskich. Oferta bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze kamienicy przy ul. Bohaterów Westerplatte. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bańgowska

Bańgów,Siemianowice Śląskie

2 600 zł44 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament 2-pokojowy o wysokim standardzie w nowym apartamentowcu Panorama Bańgów na Bańgowie. Apartament ma powierzchnię 44,4 m2 i mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Centrum,Siemianowice Śląskie

1 250 zł39 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie położone w centrum Siemianowic Śląskich przy ulicy Barbary. Mieszkanie o powierzchni 39 m2 znajduje się na 2 piętrze 2 piętrowej wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Centrum,Siemianowice Śląskie

220 000 zł73 m² 3 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Inwestycja z potencjałem | 72,6 m | Możliwość 2 mieszkań | 1 piętro Są nieruchomości, które kupuje się sercem i są takie, które kupuje się rozumem. To mieszkanie daje jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany

Bańgów,Siemianowice Śląskie

11 500 zł500 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyn w Siemianowicach Śląskich o powierzchniach ok. 500 m2 z gotowymi pomieszczeniami biurowo-socjalnymi (zdjęcia poglądowe w zał.) WYNAJEM BEZPOŚREDNI! 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Storczykowa

Bańgów,Siemianowice Śląskie

750 000 zł136 m² 5 518,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem - Siemianowice Śląskie, ul. Storczykowa Kupujący nie ponosi opłat za usługę pośrednictwa i podatku od czynności cywilno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trafalczyka

Centrum,Siemianowice Śląskie

275 000 zł60 m² 4 621,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Bańgów,Siemianowice Śląskie

299 000 zł51 m² 5 857 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Siemianowice Śląskie, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 25 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,05 m2, zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności

Tuwima,Siemianowice Śląskie

365 000 zł52 m² 7 081,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Centrum Siemianowic Śląskich, przy ulicy Jedności 1b, znajdujące się na pierwszym piętrze. Metraż mieszkania( liczony bez balkonu) to 51,54 m2. Układ: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Siemianowice Śląskie,śląskie

60 zł/m²370 m² 22 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia biura w nowoczesnym, zmodernizowanym budynku biurowym położonym w Siemianowicach Śląskich na granicy z Katowicami przy ul. Plebiscytowej.! oferta najmu biur -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany

Bańgów,Siemianowice Śląskie

16 100 zł700 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyny hale o powierzchniach ok. 700 m2 z gotowymi pomieszczeniami biurowo socjalnymi wewnątrz hali - Siemianowice Śląskie. (zdjęcia poglądowe w zał.).

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij