Serce 0 Ulubione

Działki Siemianowice Śląskie Osiedle Wróbla-Korfantego

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

990 000 zł1 820 m² 543,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko w naszym biurze. 0% prowizji dla klienta Kupującego. Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę handlowo- usługową położoną przy ul. Olimpijskiej w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Najdziszów

Najdziszów(Siemianowice Śląskie + 10 km)

136 900 zł740 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najdziszów gmina Mierzęcice, 20 działek pod zabudowę mieszkaniową, z wydanymi warunkami zabudowy na małe domy parterowe z poddaszem użytkowym. Spokojna lokalizacja wśród zieleni, łąk.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Francuska

Miechowice,Bytom(Siemianowice Śląskie + 6 km)

73 600 zł526 m² 139,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Francuskiej o powierzchni 526 m w skład której wchodzi działka 1244/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014421/1. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Katowicka

Piaski,Czeladź(Siemianowice Śląskie + 1 km)

1 300 000 zł6 686 m² 194,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna z dużym potencjałem, położona w świetnie skomunikowanej lokalizacji na pograniczu Sosnowca Milowice i Czeladzi, przy ul. Katowickiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Lędziny

Lędziny(Siemianowice Śląskie + 19 km)

775 710 zł5 967 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - nieruchomość gruntowa składająca się z działki o łącznej powierzchni 0.5967 ha. Ww. działka zlokalizowana jest w miejscowości Goławiec, ma zapewniony dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wieszowa(Siemianowice Śląskie + 18 km)

399 000 zł1 435 m² 278,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1435 m2 w Zbrosławicach - dzielnica Wieszowa. Działka jest w kształcie prostokąta, media: prąd, woda, kanalizacja. Dojazd drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Twardowice

Twardowice(Siemianowice Śląskie + 8 km)

215 000 zł1 400 m² 153,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Twardowicach, gmina Bobrowniki - blisko lotniska Pyrzowice Działka o nieregularnym kształcie - trójkąta. Nieruchomość do wykarczowania,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł524 m² 400,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czeladź Centrum ul. Przełajska Nowo wydzielane działki budowlane położone w spokojnej okolicy jednocześnie blisko rynku w Czeladzi. Nieruchomość będzie miała powierzchnie 524 m2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Świdra

Podlesie,Katowice(Siemianowice Śląskie + 4 km)

399 000 zł804 m² 496,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! Katowice, ul. Świdra (podlesie) działka 804 m | 84mn | media w ulicy | blisko pkp Atuty lokalizacji i działki : Blisko stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jaworzno

Jeleń,Jaworzno(Siemianowice Śląskie + 19 km)

239 000 zł2 239 m² 106,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod twój wymarzony dom! w spokojnej w cichej otoczonej zielenią i lasem okolicy! Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka budowlana, częściowo uzbrojona, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

781 500 zł521 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wichary nieruchomości - od ponad 20 lat na rynku - zaufanie, bezpieczeństwo transakcji, doświadczenie, znajomość rynku lokalnego , wiedza potwierdzona licencją wydaną w 2005 r. przez Ministra.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Działki Siemianowice Śląskie, Centrum, Wróbla-Korfantego

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij