dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Siemianowice Śląskie Michałkowice

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

40,63 zł/m²16 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 16m2. Lokal znajduje się w biurowcu przy ul. Wyzwolenia w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia: 16m2 + udział 1/3 w korytarzu 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie apartamenty inwestycji deweloperskiej siemanovi znajdującej się w zielonej i spokojnej części Siemianowic Śląskich, w dzielnicy Michałkowice przy ul. Kołodzieja.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48,65 m² 5 323,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń kiedy masz czas - pracuję również wieczorami i w weekendy *0% prowizji *0% podatku pcc Tu po pracy zaczyna się spokój Wyobraź sobie poranki w zielonej okolicy i spacery do parku.

Szczegóły ogłoszenia

297 999 zł48,65 m² 6 125,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje do własnej aranżacji | 48,65m2 | balkon | zielona, spokojna okolica - michałkowice Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł63,47 m² 2 914,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Andersa. Spokojne osiedle niskich bloków, w otoczeniu terenów zielonych. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł58,47 m² 9 030,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją wydaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Osoba prowadząca ofertę mariusz wichary tel. 604.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budryka

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

169 000 zł30 m² 5 596,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronna i funkcjonalna kawalerka do remontu o powierzchni 30,20 m Siemianowicach Śląskich - ul. Witolda Budryka. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Siemianowice Śląskie, michałkowice 60 m 359 000 zł Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołodzieja

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

615 000 zł79 m² 7 781,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Na sprzedaż 4-pokojowy apartament w stanie deweloperskim znajdujący się w Siemianowicach Śląskich- michałkowicach przy ul. Kołodzieja. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Siemianowice Śląskie

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

4 620 zł220 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja : Siemianowice Śląskie , rejon hal magazynowych, produkcyjnych i powierzchni biurowych. Do wynajęcia: powierzchnia magazynowa 220 m z małym zapleczem biurowym znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołodzieja

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

615 000 zł79 m² 7 781,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Siemianowice Śląskie

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

32,21 zł/m²42 m² 1 353 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia 42 m2 powierzchni biurowej. Niezależny, samodzielny moduł biurowy składa się z 1 pomieszczenia biurowego, aneksu kuchennego, korytarza, toalety. Pokój o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

1 450 zł39 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja 0% Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Siemianowice Śląskie, ul. Kościelna, dzielnica Michałkowice. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z: salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bytomska

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

185 000 zł24 m² 7 666,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz niewielkiego, funkcjonalnego mieszkania dla siebie albo miejsca, w którym bezpiecznie ulokujesz swój kapitał? Świetnie trafiłeś. Ta kawalerka w Siemianowicach Śląskich przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

438 000 zł61 m² 7 192 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz urządzonego mieszkania z dużym balkonem i dużym parkingiem na spokojnym osiedlu na skraju miasta - ta alternatywa może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! M4 W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

299 999 zł53 m² 5 691,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Obrońców Warszawy. W pobliżu mieści się Park Górnik, gdzie można miło spędzić czas na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Siemianowice Śląskie

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

17 500 zł700 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: moduł magazynowy o pow. 700 m , na który składają się: -część magazynowo-produkcyjna 654m 2 -powierzchnia biurowo-socjalna 46m 2 Dane szczegółowe: -wysokość 10m, -1 dok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

1 450 zł39 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Siemianowice Śląskie

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

2 300 zł48 m² 48,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 47,5 m z ogródkiem, garażem i miejscem postojowym Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego i komfortowego mieszkania, które spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fojkisa

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

= cena do negocjacji = Do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Siemianowicach Śląskich - Michałkowicach, przy ul. Fojkisa (osiedle Robotnicze). Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bytomska

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

193 000 zł24 m² 7 998,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brandysa

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w Siemianowicach Śląskich dzielnica Michałkowice w prywatnej kamienicy o powierzchni 40m2. Duży pokój, kuchnia, łazienka. Centralne ogrzewanie dla całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domina

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

489 000 zł42 m² 11 721 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,72 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2021 roku na zamkniętym osiedlu Domino Park w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

16 560 zł720 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Posiadamy do wynajęcia magazyny hale o powierzchniach ok. 720 m2 z gotowymi pomieszczeniami biurowo socjalnymi wewnątrz hali - Siemianowice Śląskie. (zdjęcia poglądowe w zał.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł154 m² 5 837,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szukasz domu, który będzie czymś więcej niż tylko adresem? Zobacz, co mogę dla Ciebie mieć na Osiedlu Familijnym - w samym sercu Michałkowic. To nie jest kolejna taśmowa inwestycja od wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołodzieja

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

799 082 zł101 m² 7 940 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołodzieja

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

625 332 zł76 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

1 250 zł40 m² 31,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Siemianowice Śląskie, ul. Kościelna, dzielnica Michałkowice. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 39,5 m2 składa się z: salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocztowa

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Pocztowej w Siemianowicach Śląskich - dzielnica Michałkowice, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

398 000 zł73 m² 5 452,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż : przestronne 4-pokojowe mieszkanie, 73 m2 w Siemianowicach Śl., Michałkowice, ul. Kościelna Szukasz mieszkania, w którym Twoja rodzina poczuje się komfortowo? A może marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Siemianowice Śląskie

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

2 900 000 zł1 358 m² 2 136,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 950 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesną halę przemysłową o powierzchni 1357,4 m , przystosowaną do działalności związanej z recyklingiem, przetwarzaniem oraz gospodarką odpadami. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

349 000 zł47 m² 7 489,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne, mieszkanie 2 pokojowe w Siemianowicach przy ul. Michałowicka Mieszkanie o pow. 46,57 m2 znajduje się na 1 piętrze z 4. Mieszkanie składa się z: - salonu ( wyjście na balkon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Warszawy

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

395 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Obrońców Warszawy w Siemianowicach Śląskich dzielnica Michałkowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Obrońców Warszawy

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

84 900 zł17 m² 5 411,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż