dowolna

Mieszkania Siemianowice Śląskie – oferty mieszkań na Śląsku

113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym, zadbanym bloku z cegły ze sprawnym domofonem. Budynek posiada bardzo dobrą lokalizację, w pobliżu znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

510 853 zł61,18 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Słoneczne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze nowego budynku z windą w inwestycji deweloperskiej Brylantowa Enklawa w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

424 788 zł50,57 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Dobrze doświetlone, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze nowego budynku z windą w inwestycji deweloperskiej Brylantowa Enklawa w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

613 785 zł73,95 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Przestronne, ustawne, 4 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 2 piętrze nowego budynku z windą w inwestycji deweloperskiej Brylantowa Enklawa w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane, ul. Budryka

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 090 zł31 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 1-pokojowe w Siemianowicach Śląskich. Składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Brak balkonu. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł30,20 m² 5 596,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronna i funkcjonalna kawalerka do remontu o powierzchni 30,20 m Siemianowicach Śląskich - ul. Witolda Budryka. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53,73 m² 40,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w Siemianowicach Śląskich? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich przy placu.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł90 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio od właściciela. Agencjom nieruchomości dziękujemy. Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie umiejscowione w Michałkowicach na 4tym piętrze w budynku z windą. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

334 943 zł36,21 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, położone w II etapie inwestycji Panorama Bańgów w Siemianowicach Śląskich, realizowanego przez doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

338 564 zł36,21 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

568 591 zł59,29 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, położone w II etapie inwestycji Panorama Bańgów w Siemianowicach Śląskich, realizowanego przez doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł61 m² 40,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Bytków - os. Młodych. Pięknie urządzone i słoneczne mieszkanie, częściowo umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Budryka

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

169 000 zł30,20 m² 5 596,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,20 m , położona w Siemianowicach Śląskich przy ul. Witolda Budryka. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

235 000 zł68,38 m² 3 436,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Całe piętro kamienicy | Możliwość podziału na 2 mieszkania | Duży potencjał inwestycyjny Unikalna nieruchomość zajmująca całe piętro solidnej kamienicy, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47,82 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie z potencjałem i wyobraźnią gratis! w centrum Siemianowic przy ul. Komuny Paryskiej. Masz wizję ? To mam dla niej idealne miejsce :) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł54,50 m² 6 018 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,50m2, położone na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie w Michałkowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Plater

Siemianowice Śląskie,śląskie

239 000 zł37,74 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,74 m, położone na parterze niskiego, 3-piętrowego budynku. Atrakcyjna lokalizacja. Bardzo blisko Park Górnik i bogata infrastruktura - szkoła, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

565 420 zł66,52 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

829 360 zł103,67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

839 934 zł103,67 m² 8 102 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem Apartament na osiedlu Domino Park Siemianowice Śląskie od właściciela (bez agencji). Apartament 2 pokoje na parterze z ogródkiem po remoncie, pierwszy wynajem. Ogrzewanie podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

624 409 zł75,23 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie apartamenty inwestycji deweloperskiej siemanovi znajdującej się w zielonej i spokojnej części Siemianowic Śląskich, w dzielnicy Michałkowice przy ul. Kołodzieja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Grabowa

Centrum,Siemianowice Śląskie

270 000 zł36,45 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,45 m z przestronną piwnicą (11,03 m ), położone w spokojnej i zielonej części Siemianowic Śląskich osiedle Tuwim, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 zł31 m² 51,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczna 1-pokojowa kawalerka, z oddzielną kuchnią, mieszkanie w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Bytków - os. Młodych, po generalnym remoncie. Pięknie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 560 zł75,80 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł53,69 m² 7 077,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania pod wynajem, które od razu zacznie na siebie zarabiać? Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz. Zapraszam Państwa do zapoznania się z oferta 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł63,94 m² 8 429,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazja! Apartament z ogródkiem. Polecamy do sprzedaży atrakcyjny apartament o powierzchni 63,94 m2 położony na wysokim parterze w 3-piętrowym nowoczesnym budynku z 2022 roku Domino.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł34,62 m² 5 343,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Okazja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34.62 m2 położone na 6 piętrze 10-piętrowego bloku w Centrum Siemianowic Śląskich przy ulicy Komuny Paryskiej, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł54,50 m² 6 018 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł59,50 m² 4 621,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 59,5 m , zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich, w centrum miasta przy ulicy Trafalczyka 8. Do głównych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł26,21 m² 4 158,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 26,21 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica (5,82 m kw.) Liczba pokoi: 1 Piętro/l.pięter: 3/3 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: piec kaflowy Ciepła woda: piecyk.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - bezpieczeństwo transakcji , doświadczenie , wiedza i znajomość lokalnego rynku. Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest Bytków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 082 zł99,25 m² 8 051,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy - zadzwoń już dziś! Komfort i wygoda na co dzień To kameralna inwestycja, stworzona dla osób ceniących spokój, prywatność i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,65 m² 7 399,79 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Grunwaldzkiej 12 w Siemianowicach Śląskich, w cenionej dzielnicy Bytków, tuż przy Parku Śląskim jednym.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 332 zł75,80 m² 8 249,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dostosuję się do Twoich potrzeb - jestem dostępny też wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz - 0% podatku pcc, 0% prowizji Kameralna inwestycja w zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł58 m² 6 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł42,20 m² 5 995,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje do własnej aranżacji | 42,20m2 | balkon | zielona, spokojna okolica - bytków Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,20 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, 2-pokojowy apartament położony w Siemianowicach Śląskich, dzielnica Bańgów, ul. Bańgowska w nowoczesnym apartamentowcu. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł47,55 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle zamknięte, mieszkanie dwupokojowe, klimatyzowane, a do tego miejsce parkingowe i komórka. Opis lokalizacji: osiedle Domino Park, szybki dojazd do Katowic, innych miast ościennych.

Szczegóły ogłoszenia

297 999 zł48,65 m² 6 125,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje do własnej aranżacji | 48,65m2 | balkon | zielona, spokojna okolica - michałkowice Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,80 m² 5 936,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

*** R E Z E R W A C J A *** Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe po remoncie Gotowe do wprowadzenia! Szukasz mieszkania gdzie nad głową masz tylko niebo, a koszty.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim, ocieplonym i odnowionym bloku ze sprawnym domofonem. Budynek posiada bardzo dobra lokalizację, zielone, spokojne osiedle o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Siemianowice Śląskie,śląskie

255 000 zł50,96 m² 5 003,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Poszukujecie mieszkania z balkonem z dala od ulicznego zgiełku, a jednocześnie z idealnym połączeniem z miastami ościennymi? Zapoznaj się z poniżą ofertą dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł37,16 m² 5 059,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 37,16 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica, strych Liczba pokoi: 1 Piętro/l.pięter: 2/2 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: gazowe (piec dwufunkcyjny) Ciepła woda:.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wichary nieruchomości - bezpieczeństwo transakcji , doświadczenie , wiedza i znajomość lokalnego rynku. Oferujemy do wynajmu 1-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest Bytków.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł65,50 m² 48,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia, które łączy bliskość natury z szybkim dojazdem do centrum miasta? Przedstawiamy przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 65,5 m ,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij