dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Siemianowice Śląskie - Oferty sprzedaży i najmu

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cicha

Centrum,Siemianowice Śląskie

235 000 zł38 m² 6 126,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Okazja! Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,36 m2 położone na wysokim parterze w 2-pięrowym bloku przy ulicy Cichej w centrum Siemianowic Śląskich, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Tuwima,Siemianowice Śląskie

169 000 zł38 m² 4 443,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Okazja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38,03 m2 położone na 2 piętrze 3-piętrowego bloku przy ulicy Zielonej w Siemianowicach Śląskich - Osiedle Tuwim, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Bytków,Siemianowice Śląskie

335 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Cena do negocjacji! Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone na wysokim parterze 10-piętrowego bloku przy ulicy Wróblewskiego w Siemianowicach Śląskich -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zielona

Bytków,Siemianowice Śląskie

235 000 zł30 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko w Realton! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych! Kawalerka | 29,17 m2 Doskonała lokalizacja | ul. Zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Centrum,Siemianowice Śląskie

155 000 zł35 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Digital Broker prezentuje idealne mieszkanie z możliwością zamieszkania od zaraz. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na bardzo dobrą lokalizację oraz korzystny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam Mieszkanie w Centrum Siemianowic Śląskich. Mieszkanie na I pietrze z duzym korytarzem i dwoma nowymi windami. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Bytków,Siemianowice Śląskie

620 000 zł116 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 116m2 w skład którego wchodzi: - salon - 3 sypialnie - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależą 3 balkony. Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Bytków,Siemianowice Śląskie

249 000 zł42 m² 5 858,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Oferujemy na sprzedaż słoneczną kawalerkę o powierzchni całkowitej 42,5m2 ( użytkowa 37,5m2) w skład której wchodzi: - salon - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Centrum,Siemianowice Śląskie

135 999 zł34 m² 4 057,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,5m2 znajdujące się na 3 piętrze 3-piętrowego budynku przy ulicy Szkolnej w Siemianowicach Śląskich, składające się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mysłowicka

Centrum,Siemianowice Śląskie

149 900 zł43 m² 3 477,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone w Centrum Siemianowic Śląskich przy ul. Mysłowickiej. Mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy. Posiada balkon, dużą piwnicę, komórkę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Bytków,Siemianowice Śląskie

439 000 zł73 m² 6 014 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Eleganckie Mieszkanie z Doskonałym Położeniem w Siemianowicach Śląskich Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 73m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trafalczyka

Centrum,Siemianowice Śląskie

248 800 zł61 m² 4 105,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 60.60 m2 położone na 1-piętrze jednopiętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Trafalczyka w Centrum Siemianowic Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Centrum,Siemianowice Śląskie

240 000 zł36 m² 6 575,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Siemianowicach Śląskich o powierzchni 36,47m2 w skład którego wchodzi: - salon z kuchnią (zabudowa kuchni wraz ze sprzętami: zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Bytków,Siemianowice Śląskie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Lokalizacja top of the top Ulicy Wróblewskiego w Siemianowicach Śląskich, w dzielnicy Bytków, tuż obok kręgielni, chyba nie trzeba zachwalać. To miejsce, z którego dotrzesz bez żadnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bocianów

Pszczelnik,Siemianowice Śląskie

1 020 000 zł217 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu pakiet dwóch mieszkań w domu z dużym potencjałem, położonym w Siemianowicach Śląskich w prestiżowej dzielnicy Pszczelnik. W bezpośrednim sąsiedztwie Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Siemianowice Śląskie

340 000 zł59 m² 5 758,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże mieszkanie po remoncie w spokojnej okolicy, blisko centrum. Niskie koszty utrzymania mieszkania Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Siemianowice Śląskie

200 000 zł35 m² 5 777,01 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2 windami, liczne miejsca parkingowe. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Bytków,Siemianowice Śląskie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - sypialnia - pokój dziecięcy/gabinet/garderoba - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytków,Siemianowice Śląskie

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zakupu mieszkania w Siemianowicach Śląskich - Bytków - Al. Młodych - piętro 7/10 - winda ;) - pełna własność - 54 m2 + piwnica - 3 ustawne pokoje - łazienka z wc - widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Centrum,Siemianowice Śląskie

240 000 zł36 m² 6 580,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Centrum,Siemianowice Śląskie

220 000 zł35 m² 6 354,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość szkoły/przedszkola bliskość obiektów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Centrum,Siemianowice Śląskie

267 000 zł51 m² 5 266,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Osoba do kontaktu: tel. Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty sprzedaży jest - rozkładowe / przestrzenne / jasne mieszkanie położone na i kondygnacji ( wysokim parterze ) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeflera

Centrum,Siemianowice Śląskie

135 000 zł38 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 38m w samym sercu Siemianowic Śląskich. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Powstańców

Centrum,Siemianowice Śląskie

1 300 zł26 m² 50,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu kawalerkę w Siemianowicach śląskich przy ul. Powstańców 54, dojazd do centrum Katowic zajmie Państwu tylko 10 minut Mieszkanie po odświeżeniu, na 25,7 m2 mieści się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budryka

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

900 zł31 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu doskonałą ofertę wynajmu kawalerki w malowniczych Siemianowicach Śląskich. Ta nieruchomość znajduje się na ulicy Budryka, na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hutnicza

Centrum,Siemianowice Śląskie

294 900 zł48 m² 6 143,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 48m2 po generalnym remoncie w centrum Siemianowic Śląskich przy ul. Hutniczej 3a. Mieszkanie na 2. piętrze składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Bytków,Siemianowice Śląskie

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Bytków przy ul. Niepodległości 61 D, mieszkanie przestronne, 47 m2 w układzie swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościelna

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

425 000 zł73 m² 5 821,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

dla agenta Oferujemy Państwu mieszkanie w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Michałkowice. Nieruchomość znajduje się na ulicy Kościelnej na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Centrum,Siemianowice Śląskie

190 000 zł35 m² 5 488 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu w sprzedaży mieszkanie przy ul. Komuny Paryskiej - Centrum. Mieszkanie znajduje się w Centrum Siemianowic Śląskich, w bloku na 8 piętrze. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

164 000 zł33 m² 4 899,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Świeżo wyremontowane 2 - pokojowe mieszkanie na parterze z oknami na południe. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Bytomskiej w Michałkowicach. Wszędzie blisko, do sklepów 5 minut drogi. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Bytków,Siemianowice Śląskie

620 000 zł116 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Blok po termomodernizacji, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Bańgów,Siemianowice Śląskie

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - sypailnia - pokój dziecięcy - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Siemianowice Śląskie

2 200 zł49 m² 45,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Wróbla! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w wysokim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Siemianowice Śląskie

255 000 zł60 m² 4 244,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą : Mieszkanie w Centrum Siemianowic Śląskich - w kamienicy - 2 piętro z trzech kondygnacji - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, niewielka garderoba, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korfantego

Bytków,Siemianowice Śląskie

1 300 zł60 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Bytków przy ul. Korfantego, mieszkanie duże i ustawne 60 m2 w układzie swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Siemianowice Śląskie

1 800 zł48 m² 37,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich na ulicy Powstańców 54! Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w wysokim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korfantego

Bytków,Siemianowice Śląskie

650 000 zł114 m² 5 701,75 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Przestrzeń małego domu i funkcjonalność mieszkania. Szczególna oferta dla wyjątkowego klienta. Mieszkanie na sprzedaż, siemianowice Śląskie ul. Korfantego. Informacje Express: powierzchnia: pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

459 000 zł82 m² 5 597,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta bez prowizji! Mieszkania są już wynajęte i zarabiają 4000zł miesięcznie. Zapraszamy do zakupu 3paku inwestycyjnego! Jest to doskonała okazja dla inwestora, ponieważ możesz otrzymać zwrot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Bańgów,Siemianowice Śląskie

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe, położone a cichym osiedlu Bańgów w Siemianowicach Śląskich. Cena wynajmu 1800zł (zawiera opłaty administracyjne), kaucja 1800zł, dodatkowe opłaty.