dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Siemianowice Śląskie - Lista ofert

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

2 300 zł47,55 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle zamknięte, mieszkanie dwupokojowe, klimatyzowane, a do tego miejsce parkingowe i komórka. Opis lokalizacji: osiedle Domino Park, szybki dojazd do Katowic, innych miast ościennych.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł63,47 m² 2 914,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Andersa. Spokojne osiedle niskich bloków, w otoczeniu terenów zielonych. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł64,20 m² 5 747,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,20 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku przy ul. Sobieskiego 24 w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

230 000 zł34 m² 6 765 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji marzena tel.: 505*403*427 TĘ OFERTĘ ZNAJDZIEJSZ TYLKO W NASZYM BIURZE! To jednopokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich będzie świetnym wyborem dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42,78 m² 37,40 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej dzielnicy Bytków. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku położonym przy al. Młodych 9.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - bezpieczeństwo transakcji , doświadczenie , wiedza i znajomość lokalnego rynku. Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest Bytków.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,65 m² 7 399,79 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Grunwaldzkiej 12 w Siemianowicach Śląskich, w cenionej dzielnicy Bytków, tuż przy Parku Śląskim jednym.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł58 m² 6 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł42,20 m² 5 995,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje do własnej aranżacji | 42,20m2 | balkon | zielona, spokojna okolica - bytków Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,20 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Bytków,Siemianowice Śląskie

2 100 zł44,31 m² 47,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam na wynajem dwu pokojowe (oba pokoje niezależne z wejściami z przedpokoju) mieszkanie świeżo po remoncie, w wysokim standardzie z balkonem. Siemianowice Śląskie ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48,66 m² 28,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu "chemik" w Siemianowicach Śląskich przy ul. Zgrzebnioka. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Młodych

Siemianowice Śląskie,śląskie

349 900 zł54,50 m² 6 420,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, położone na 1. piętrze w 10 - piętrowym budynku na Osiedlu Młodych (aleja Młodych). Lokal o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł102 m² 4 411,76 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budryka

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

169 000 zł30 m² 5 596,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronna i funkcjonalna kawalerka do remontu o powierzchni 30,20 m Siemianowicach Śląskich - ul. Witolda Budryka. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bańgowska

Bańgów,Siemianowice Śląskie

2 600 zł44 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament 2-pokojowy o wysokim standardzie w nowym apartamentowcu Panorama Bańgów na Bańgowie. Apartament ma powierzchnię 44,4 m2 i mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Bańgów,Siemianowice Śląskie

299 000 zł51 m² 5 857 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Siemianowice Śląskie, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 25 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,05 m2, zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności

Tuwima,Siemianowice Śląskie

365 000 zł52 m² 7 081,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Centrum Siemianowic Śląskich, przy ulicy Jedności 1b, znajdujące się na pierwszym piętrze. Metraż mieszkania( liczony bez balkonu) to 51,54 m2. Układ: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Korfantego

Bytków,Siemianowice Śląskie

3 200 zł66 m² 48,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentowany apartament zlokalizowany jest przy samym Lasku Bytkowskim. Na granicy Katowic Wełnowiec i Siemianowic Śląskich. Nowe Osiedle Park Korfantego to wyjątkowe i prestiżowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Władysława Łokietka

Bytków,Siemianowice Śląskie

899 000 zł88 m² 10 269,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ekskluzywny apartament | 87,54 m | ul. Łokietka | Siemianowice Śląskie. Wyjątkowa nieruchomość dla klientów poszukujących przestrzeni, prywatności i najwyższego komfortu życia. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Siemianowice Śląskie, michałkowice 60 m 359 000 zł Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołodzieja

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

615 000 zł79 m² 7 781,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Na sprzedaż 4-pokojowy apartament w stanie deweloperskim znajdujący się w Siemianowicach Śląskich- michałkowicach przy ul. Kołodzieja. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Bytków,Siemianowice Śląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 38m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołodzieja

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

615 000 zł79 m² 7 781,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wróblewskiego

Bytków,Siemianowice Śląskie

1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dostępna od 1 czerwca 2026 Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta jasna, nowocześnie urządzona kawalerka na osiedlu Chemik (tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Bytków,Siemianowice Śląskie

209 000 zł38 m² 5 501,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,99 m2 położone na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Niepodległości w Siemianowicach Śląskich dzielnica Bytków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepodległości

Bytków,Siemianowice Śląskie

280 000 zł38 m² 7 370,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 2 pokoje | Siemianowice Śląskie ul. Niepodległości zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocztowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

309 000 zł54 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m2 z balkonem, usytuowanego na 3 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Centrum,Siemianowice Śląskie

200 000 zł39 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania znajdującego się na 6 piętrze w bloku znajdującego się przy ulicy Komuny Paryskiej w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Bytków,Siemianowice Śląskie

228 000 zł37 m² 6 112,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich, w dzielnicy Bytków , wyposażone w klimatyzację oraz balkon. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Michałkowicka

Centrum,Siemianowice Śląskie

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Siemianowice Śląskie Centrum ul Michałkowicka 3 Posiadam w ofercie kawalerkę. Bardzo dobra lokalizacja, bardzo blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej. Kamienica, zadbana, zamykana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytków,Siemianowice Śląskie

247 000 zł37 m² 6 621,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Klimatyzowane 2 pokoje z balkonem przy Parku Śląskim - Bytków Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich, w dzielnicy Bytków , wyposażone w klimatyzację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepodległości

Bytków,Siemianowice Śląskie

1 300 zł28 m² 46,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na prezentację mieszkanie na wynajem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w Siemianowicach dzielnica Bytków przy ulicy Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróbla

Bytków,Siemianowice Śląskie

267 300 zł49 m² 5 494,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Idealne 1. Piętro! 48,6 m , Osobna Kuchnia i wc ul. Wróbla siemianowice ślaskie - Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrzebnioka

Bytków,Siemianowice Śląskie

499 999 zł56 m² 8 896,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 3 Pokoje przy Parku Śląskim - gotowe do wprowadzenia! W pełni wyremontowana nieruchomość na granicy Siemianowic Śląskich i Katowic. Bezpośrednio, brak prowizji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hutnicza

Centrum,Siemianowice Śląskie

259 000 zł39 m² 6 723,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Okazja! Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,52 m2 na parterze 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Hutniczej w Siemianowicach Śląskich w Centrum, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława Łokietka

Bytków,Siemianowice Śląskie

579 000 zł45 m² 12 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ->charakterystyka mieszkania: 45 m , salon z kuchnią, sypialnia, łazienka; mieszkanie umeblowane gotowe do zamieszkania ->budynek: apartamentowiec, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Tuwima,Siemianowice Śląskie

239 000 zł31 m² 7 657,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Gotowe do zamieszkania | 31,21m | 1 Piętro | Po remoncie w 2023 | Ogrzewanie miejskie | Centrum Na sprzedaż jasne, w pełni umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 1 piętrze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij