dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Siemianowice Śląskie - Lista ofert

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Bytków,Siemianowice Śląskie

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania na start albo pod wynajem, które nie zrujnuje budżetu? 38 m w funkcjonalnym, rozkładowym, dwustronnym układzie: - dwa niezależne pokoje - osobna, zamykana kuchnia z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Bytków,Siemianowice Śląskie

1 800 zł61 m² 29,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny - minimum 12 miesięcy. Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 61 m2 na 3 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Grunwaldzkiej w Siemianowicach Śląskich na Bytkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Centrum,Siemianowice Śląskie

255 000 zł48 m² 5 345,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia , zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku w Siemianowicach Śląskich. Nieruchomość z ogrzewaniem miejskim znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Centrum,Siemianowice Śląskie

229 979 zł37 m² 6 215,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Jeśli szukasz wyremontowanego, gotowego do zamieszkania mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Tuwima,Siemianowice Śląskie

244 000 zł43 m² 5 618,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! W dniach 23.12 - 05.01 prosze o kontakt z numerem * po generalnym remoncie * kompletnie umeblowane I wyposażone - wszystko zostaje jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Bytków,Siemianowice Śląskie

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w niskim bloku w Siemianowicach Śląskich Bytkowie przy ul. Niepodległości. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bytomska

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

185 000 zł24 m² 7 666,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz niewielkiego, funkcjonalnego mieszkania dla siebie albo miejsca, w którym bezpiecznie ulokujesz swój kapitał? Świetnie trafiłeś. Ta kawalerka w Siemianowicach Śląskich przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Centrum,Siemianowice Śląskie

229 000 zł52 m² 4 403,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Siemianowice Śląskie, ul. 1 maja Powierzchnia: 52 m + duża piwnica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Siemianowice Śląskie,śląskie

229 000 zł52 m² 4 403,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52 m2, usytuowanego na 1 piętrze. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytków,Siemianowice Śląskie

265 000 zł37 m² 7 104,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich, w dzielnicy Bytków , wyposażone w udogodnienia oraz balkon. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fitznerów

Centrum,Siemianowice Śląskie

1 000 zł16 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! Polecamy do wynajmu przytulne mieszkanie o powierzchni 16 m2 położone na wysokim parterze 3-piętrowego budynku przy ulicy Fitznerów w centrum Siemianowic Śląskich, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Bańgów,Siemianowice Śląskie

290 000 zł54 m² 5 338,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Siemianowice Śląskie. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,32 m , położone na 4 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

438 000 zł61 m² 7 192 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz urządzonego mieszkania z dużym balkonem i dużym parkingiem na spokojnym osiedlu na skraju miasta - ta alternatywa może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! M4 W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Bytków,Siemianowice Śląskie

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe (48 m ) z balkonem, położone w Siemianowicach Śląskich przy ul. Grunwaldzkiej 3e. To lokalizacja na spokojnym, zielonym osiedlu, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fojkisa

Bytków,Siemianowice Śląskie

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Masz dość wysokich cen najmu w Katowicach? Siemianowice Śląskie to idealna, tańsza alternatywa! Zamieszkaj w zielonej, spokojnej okolicy, z doskonałym dojazdem do centrum Katowic, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Siemianowice Śląskie

255 000 zł51 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne 2 pokoje Centrum! Obok Parku Miejskiego! | Siemianowice Śląskie ul. Granitowa zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Centrum,Siemianowice Śląskie

199 999 zł39 m² 5 128,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m (35+4) usytuowane na 6. piętrze 10 piętrowego bloku mieszczącego się przy ulicy Komuny Paryskiej 3. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Bytków,Siemianowice Śląskie

445 000 zł45 m² 9 924,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować państwu luksusowy apartament znajdujący się na parterze w 3 piętrowym apartamentowcu z 2019 roku, na kameralnym osiedlu Park Łokietka w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korfantego

Wróbla-Korfantego,Siemianowice Śląskie

1 200 zł49 m² 24,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia, 2 - pokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich, przy ulicy Korfantego 2a. Budynek mieści się na osiedlu bloków, wokół zagospodarowane tereny zielone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Bytków,Siemianowice Śląskie

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w Siemianowicach Śląskich - komfort, lokalizacja, możliwość aranżacji mieszkania według własnych potrzeb! Opis mieszkania: powierzchnia mieszkania to 47,10 m . Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Siemianowice Śląskie

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

2 300 zł48 m² 48,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 47,5 m z ogródkiem, garażem i miejscem postojowym Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego i komfortowego mieszkania, które spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fojkisa

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

= cena do negocjacji = Do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Siemianowicach Śląskich - Michałkowicach, przy ul. Fojkisa (osiedle Robotnicze). Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hutnicza

Centrum,Siemianowice Śląskie

253 000 zł42 m² 5 986,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Okazja! Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,26 m2 na 2 piętrze 3-piętrowego bloku przy ulicy Hutniczej w Siemianowicach Śląskich w Centrum, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bytomska

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

193 000 zł24 m² 7 998,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Bytków,Siemianowice Śląskie

1 200 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2, położone przy ulicy Wróblewskiego w Siemianowicach Śląskich dzielnica Bytków, składające się z 2 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapicy

Centrum,Siemianowice Śląskie

1 450 zł49 m² 29,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie dwupokojowe, położone w Siemianowicach Śląskich. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, brak lodówki (do uzgodnienia z Najemcą). Blok ocieplony, domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bytków,Siemianowice Śląskie

385 000 zł49 m² 7 913,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w świetnej lokalizacji Siemianowic Śląskich - Bytkowie, zaledwie kilkaset metrów od Parku Śląskiego. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brandysa

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w Siemianowicach Śląskich dzielnica Michałkowice w prywatnej kamienicy o powierzchni 40m2. Duży pokój, kuchnia, łazienka. Centralne ogrzewanie dla całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Bytków,Siemianowice Śląskie

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Bytków przy ul. Niepodległości 58b, mieszkanie jasne i ustawne 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

280 000 zł48 m² 5 870,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - Siemianowice Śląskie, centrum Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domina

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

489 000 zł42 m² 11 721 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,72 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2021 roku na zamkniętym osiedlu Domino Park w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Bytków,Siemianowice Śląskie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i garażem - położone na 2 piętrze,czteropiętrowego budynku oddanego do użytku w 2008r., na ulicy Władysława Łokietka Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bytków,Siemianowice Śląskie

395 000 zł49 m² 8 119,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Sportowców

Centrum,Siemianowice Śląskie

1 450 zł50 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej lokalizacji - Siemianowice Śląskie, aleja Sportowców 1a. Mieszkanie o powierzchni niespełna 50 mkw położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Bytków,Siemianowice Śląskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 38m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróbla

Bytków,Siemianowice Śląskie

279 000 zł49 m² 5 737,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Siemianowicach Śląskich- bytkowie przy ul. Wróbla. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocztowa

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Pocztowej w Siemianowicach Śląskich - dzielnica Michałkowice, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Siemianowice Śląskie,śląskie

215 000 zł43 m² 5 025,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super oferta tylko u nas! Prezentujemy Państwu świetnie położone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,78 m2, znajdujące się w Siemianowicach Śląskich na ul Śląskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Michałkowice,Siemianowice Śląskie

398 000 zł73 m² 5 452,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż : przestronne 4-pokojowe mieszkanie, 73 m2 w Siemianowicach Śl., Michałkowice, ul. Kościelna Szukasz mieszkania, w którym Twoja rodzina poczuje się komfortowo? A może marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Bańgów,Siemianowice Śląskie

299 000 zł51 m² 5 857 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Siemianowice Śląskie, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 25 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,05 m2, zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytków,Siemianowice Śląskie

299 900 zł51 m² 5 851,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w oazie ciszy i spokoju jakim jest osiedle Węzłowiec? Widok balkonu ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij